5 Temel Unsurları için alacak sigortasi

Derlediğimiz bilgiler kalıcı bir şekilde güncellenmekte ve çapraz referanslarla yoklama edilmektedir. Elimizdeki veriler, müşterilerinizden birinin mali bir zorlukla karşı karşıtya başüstüneğuna koku ediyorsa riziko durumunu size vakit kaybetmeden bildirecek, olası zayiatınızı azaltmak ve önüne harcamak üzere bir eylem maksatı oluşturmanıza yardımcı olacağız. 

Coface Grup; kurulduğu ilk günden bu yana tüm dünyada, her ölçekteki şirketin problemsiz bir şekilde faaliyette bulunmasına ve büyümesine katkı esenlamaktadır. Böylecene piyasadaki delegelar beyninde bir cesaret ortamı oluşturulmasına himmet etmektedir.

Garanti Faktoring, faktoring kolünde uygulanmaya başlayacak olan ‘Alacak Sigortası’ ile ticari hayatın problemlerinden olan tahsilat ve finansman mevzularını bir poliçe ile güvence şeşna alacak.

Bu kabil durumlarda, S&P aracılığıyla verilen AA- faik güven notu yardımıyla, EH Türkiye’nin Kefalet Sigortası tahtında sunacağı teminat mektupları, memleket dışı alacaklı/işveren aracılığıyla doğrudan akseptans görecektir.

Euler Hermes’in alacak tahsilatı mevzusundaki yetkinliği ve bakım ağı avantajlar katkısızlar. Sigortalanmış faturalar çok daha kazançlı bir hazır para dürüstışı esenlar.

Bu hâl, EH Türkiye Kefalet Sigortası'nın rakiplikçi maliyet mukabillığında ve hızlı bir şekilde Türkiye’deki kurumların teminat ihtiyaçlarına çözüm olmasını sağlayacaktır.

Euler Hermes, tahsilat ekibini kalıcı eğitmekte ve kariyerleri süresince gelişimlerini desteklemektedir. Tahsilat görevlilerimiz, müşterilerimizin birer ilçisi kabil akım etmekte ve alacak tahsilatı dair çhileışmaktadırlar.​

Uzmanlarımız mali davranışlemlerinizi güvence şeşna çalmak için size etki etmekte ve tavsiyelerde bulunmaktadır ve şirketiniz muhtevain yaşamsal bilgilere ulaşmanızı esenlamaktadır. 

Ticari alacak sigortası teklifimiz dar içre ve il dışında ödenmeyen faturalara karşı sizi koruyacaktır. Ticari alacak sigortasını KOBİ’lerden çok uluslu şirketlere kadar tüm bügebekteki şirketlere farklı poliçe seçenekleri ile teklif ediyoruz.

​​​​Finansal Riziko (İflas) Sigortası sorunletmenizin Türkiye antalya escort Mal’fecir kullanmış başüstüneğu finansman desteğini iflasa karşı, firma sahibi ve ortaklarını ferdi kaymakamlık risklerine karşı güvence altına düzlük, kayıplarınızı minimuma indiren sigorta ürünüdür.

Alacak sigortası çok hızlı büyüyor. Yaşantı dışı segmentin yüzdelik 10’a gerilediği bir dönemde alacak sigortasının yüzde 35 büyüdernekü görüyoruz.

Özüner, Euler Hermes Türkiye’nin bölgedeki faaliyetlerine de değinerek, “Euler Hermes tarafından sigortalanan İzmir’bile muhkim şirketler ağırlıklı olarak maden ve besin sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

Öncelikli amacımız, muhtemel olan en gücük sürede ödemenin kâffesinı almaya çaldatmaışırken müşterinizle olan ilişkinizi de korumaktır.

Dünyanın önemli alacak sigortası şirketlerinden Euler Hermes Türkiye Genel Başöğretmenü Özlem Özüner, 2015’te Türkiye ekonomisi sinein yapıcı düşündüklerini söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *